Академія сміху

Академія сміху

Зал "Нова сцена"

18+

Кокі Мітані

Академія сміху

Комедія на одну дію

Режисер – Михайло Резнікович
Організація сценічного простору – Гліб Суряга, Павло Текучев
Художник – Олена Дробна
Звукорежисер – Алла Муравська
Художник зі світла – Анатолій Буров
Танець – Алла Рубіна
Помічник режисера – Михайло Гейкрайтер

П'єса, у якій два персонажі – Цензор і Автор. Цензор робить свої зауваження,
Автор редагує свій текст. І далеко не завжди ці правки шкодять драматургічному матеріалу, який розглядається. Долаючи труднощі, авторська фантазія вирує! А певні ідеї від Цензора – спробуй вигадай такі!. Окрім «роботи» над комедійною п'єсою, вони часом просто розмовляють. Майже тиждень щодня «працюють» пліч-о-пліч, тож розкриваються їхні характери.
В'їдливо-відповідальний Цензор («Я не маю почуття гумору зовсім») і запопадливий, готовий зробити все, аби п'єсу взяли, Автор. Покірність драматурга – це спосіб боротьби з цензурою, усі прискіпування до п'єси перетворюються на жарти, і Цензор (позбавлений почуття гумору!),  як не дивно, стає співавтором цих жартів... АЛЕ.

Як змінюється до фінального діалогу-поєдинку ставлення Цензора і до Автора, і до його комедії, та й до самого театру! А текст п'єси тепер можна розбирати на цитати! Мистецтво змінює людей, сміх лікує. Недарма ж кажуть: у сміху, як і в суперечці, народжується істина.

Дйові особи та виконавці:

  • ЦЕНЗОР, офіцер служби безпеки — Гліб Суряга
  • АВТОР, драматург — Павло Текучев

Тривалість 1 год. 20 хв.

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Спектакль Академія сміху (Академия смеха) - Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки. Замовити, купити квитки в театри Києва на сайті онлайн