№ 13

№ 13

Основна сцена

Рей Куні

№ 13

Комедія наших днів на 2 дії

Сценічна версія – Ірина Барковська
Режисер поновлення вистави – Кирило Кашліков
Сценографія – Олена Корчина
Костюми – Олена Дробна

Оновлення сценічного рішення вистави – Олексій Вакарчук
Композиторка – Віта Шпаковська
Помічники режисера – Сергій Литвин, Світлана Роєнко

Зустрічайте!..

№ 13 Рея Куні – це комедія ситуацій, що давно припала глядачам до душі й залишається веселою та захопливою, адже ніколи не знаєш, який черговий сюрприз підкине героям доля.

Цілком, здавалося б, невинна інтрижка між помічником прем'єр-міністра і секретаркою боса постійно загрожує перерости в скандал і, можливо, навіть убивство. Головне ‒ не допустити, щоб усе таємне раптом стало явним, тим паче, що ніхто з присутніх у цьому не зацікавлений. І тому головною дійовою особою повинен стати той, хто найшвидше знаходить несподівані рішення і вміє викрутитися з будь-якої ситуації. Такою людиною неочікувано для всіх, та й для самого себе, стає Джордж Пігден, секретар помічника прем'єр-міністра. У кого лише йому не довелося перевтілитись цієї нескінченно довгої ночі: і в молодого чоловіка чужої дружини, і у спокусника старої діви; водночас його обіцяв убити збезчещений чоловік, а ще на нього влаштували полювання невдоволені жінки. Окрім того, йому цілу ніч довелося вовтузитись із закляклим трупом колишнього детектива, затиснутого віконною рамою, трупом, який згодом... але не будемо розкривати інтригу.

І це ще не все... Події розгортаються із такою швидкістю, що аж дух перехоплює! Феєричність дії, несподівані повороти сюжету, смішні витівки і репліки – усе це створює атмосферу веселощів, а отже, чудовий настрій. Адже так важливо вміти сміятися над собою, над своїми вадами і пам'ятати, що брехня на благо – все одно брехня, а зрада, як її не називай, однаково – зрада. І № 13 тут геть ні до чого.

Дійові особи та виконавці:

Ричард Віллі, помічник прем’єр-міністра - Петро Сова
Джордж Пігден, секретар помічника прем’єр-міністра - Андрій Коваленко, Владислав Мелешко
Памела, дружина помічника прем’єр-міністра - Ганна Гринчак, Олена Червоненко
Джейн Ворзінгтон, секретарка - Марія Гончарова, Дар'я Каташинська
Ронні, чоловік секретарки - Олександр Валюк, Дмитро Симоненко, Олександр Соколенко
Гледіс, пані - Діна Андрійчук, Катерина Мелешко
Тіло чоловіче, середнього віку - Вадим Єрмішин, Євген Овчаров
Керуючий - Олег Роєнко, Віктор Семирозуменко
Офіціант - Гліб Суряга, Степан Янчук
Покоївка - Марія Агапітова, Гелена Сергутіна

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Спектакль № 13. Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки. Замовити, купити квитки в театри Києва на сайті онлайн