10 тенорів

10 тенорів

10 тенорів

Найкращі голоси України та Польщі звучатимуть на головній сцені Національної оперети України

Саме для Вас у програмі вечора — вишукані, романтичні, сповнені добра та світла вокальні номери, які піднімуть Вам настрій!

Концерт «10 тенорів» – це драйв, позитив, гарний настрій, естетична насолода і  живе виконання у супроводі оркестру. На глядачів чекає енергетичне єднання, хіти та світова класика!

Саме для Вас у оновленій програмі вечора: «Ранкова серенада» Руджеро Леонкавалло, створена автором для Енріке Карузо, віртуозне виконання популярної тарантели Джоаккіно Россіні «La Danza», всесвітньовідома арія «Nessun Dorma» з опери Джакомо Пучіні «Турандот», цікаві та оригінальні трактування композицій «La Vie En Rose» з репертуару Едіт Піаф та «Dancing Queen» гурту «Abba», чуттєва та ніжна лірика «Mama», «Amazing Grace» квартету «Il Divo» та «Amapola» Андреа Бочеллі та ін.

Вишукані, романтичні, сповнені добра та світла вокальні номери даруватимуть відчуття справжнього піднесення! Пориньте у атмосферу свята та створюйте чудові моменти свого життя з Національною оперетою України!

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев Концерт 10 теноров - Театр оперетты. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн