Без обмежень

Без обмежень вирушають у другу частину туру з новим синглом Хочеш

На численні прохання, Без обмежень вирішили продовжити тур з презентацією нового синглу

#Хочеш з майбутнього альбому гурту, реліз якого заплановано на весну цього року. Також, в програмі виступів — улюблені пісні з трьох студійних альбомів — «UNDERGROUND» (2007 рік), «ДИХАЮ ТОБОЮ» (2015 рік) та «5 хвилин» (2017 рік). В першій частині туру гурт дав 18 концертів, двічі завітавши до Львова. А розпочався тур в Лондоні, де гурт виступив вперше — на благодійному концерті у Громадському Українському Центрі. У другій частині заплановано 20 концертів. До деяких міст музиканти завітають вперше, а в деякі приїдуть вдруге за тур, — з концертами на біс. Розпочнеться тур в Умані — у День закоханих, 14 лютого. Без обмежень запрошують на свої виступи усіх, хто цінує справжні почуття, романтику і не уявляє свого життя без кохання!

Без обмежень — відомі українські рок-романтики. Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Музиканти залишаються вірними собі, не припиняють експериментувати та не визнають ніяких лімітів у форматі чи стилі, тому в музиці та текстах Без обмежень кожний знайде щось для себе — від тихої витонченої лірики до шаленого драйву.

Кожен виступ Без обмежень — це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.

Слідкуйте за новинами в соцмережах:

Склад гурту сьогодні:

  • Олександр Адаменко — бас-гітара;
  • Олексій Бережной — ударні;
  • Андрій Радько — гітара;
  • Ігор Рибар — гітара;
  • Сергій Танчинець — фронтмен.

Без обмежень, VRODA, ІВАН ЛЕНЬО — ДОЛЕ МОЯ

 

Концерт гурту Без обмежень в Київському палаці спорту. Купити квитки онлайн