Квартет Руслана Егорова. Концерт в Киеве

Квартет Руслана Егорова

26 червня на сцену Caribbean Club Concert Hall вкотре вийде четвірка видатних українських джазменів сучасності — Квартет Руслана Єгорова. Цього вечора один з найкращих джазових бендів зіграє класичний джазовий репертуар на сучасний лад. А родзинкою виступу стане живий рояль, що зробить концерт ще більш атмосфернішим.

Квартет Руслана Єгорова — це блискучі представники української джаз-сцени: саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, барабанщик Павло Галицький та контрабасист Микола Кістеньов.

Творчість колективу така багатогранна, що їхнього виступу чекають не тільки на джазових фестах, а й на камерних клубних майданчиках. Музика Квартету однаково гармонійно звучить на альтернативних тусовках і офіційних заходах із суворим дрес-кодом.

На рахунку віртуозів лише одна платівка «Once in Chestnut Town», проте вони стверджують, що це лише початок їхнього творчого шляху і скоро на слухачів чекають приємні несподіванки.

Чотири мегаособистості українського джазу, унікальний репертуар та живий рояль — усе це 26 червня у Caribbean Club Concert Hall!

Квартет Руслана Єгорова:

  • Руслан Єгоров — вокал, клавіші
  • Дмитро «Бобін» Александров — тенор саксофон
  • Микола Кістеньов — контрабас
  • Павло Галицький — барабани