Ольга Чубарева

Грандіозному міжнародному проекту Lady Opera, який здобув прихильність тисяч меломанів в Україні та за кордоном, виповнюється 5 років!

17 квітня на головній сцені країни — у Національному палаці мистецтв «Україна» — разом із Lady Opera Ольгою ЧУБАРЕВОЮ виступатимуть імениті гості з Італії: Lorenzo DECARO, Oreste COSIMO та Massimiliano PISAPIA — блискучі тенори, задіяні у найвеличніших оперних постановках.

У виконанні цього сузір’я артистів звучатимуть як класичні арії, так і шедеври із золотого фонду світової естради, як добре знані композиції, так і несподівані прем’єри.

Легендарним музичним колективом — Оркестром Збройних Сил України([художній керівник Дмитро Антонюк) — керуватиме справжня музична легенда Італії — диригент Giorgio CROCI. За роки своєї кар’єри Джорджо виступав у найкращих залах Європи та США, у його доробку — співпраця з такими зірками першої величини, як Чечілія Бартолі, Роберто Аланья, Анджела Георгіу, Марія Гулегіна та ін.

Добре знаний в Україні та за її межами балет А-6 — постійні учасники проекту Lady Opera — продемонструють феєричні танцювальні номери, а креативна дизайнерська команда вразить публіку найсучаснішими візуальними ефектами та графікою.

Протягом п’яти років проект Lady Opera збирає прихильників музичного мистецтва — живого і справжнього, вишуканого та стильного. Мистецтва, що об’єднує країни і вводить Україну у європейський культурний простір. Мистецтва, що зачаровує і підкоряє, дивує та зворшує — і нікого не залишає байдужим.

Не пропустіть грандіозну подію весни-2018!
17 квітня. 19.00. Палац «Україна».
Lady Opera та світові зірки!
Концерт, якого Ви чекали.