Студентська ліга ММА

Студентська ліга ММА

Змішані єдиноборства або ММА (від англійського Mixed Martial Arts) з кожним днем набирають популярність в Україні. Якщо раніше за боями спостерігали нечисленні ентузіасти, то тепер цим спортом цікавляться мільйони людей у всьому світі. Різко зросла і кількість спортсменів, які мріють дістатися до світового Олімпу єдиноборств.

Висока конкуренція в рингу, змушує навіть найталановитіших спортсменів, часом, задуматися, як зробити перший крок у кар’єрі. Великим організаціям цікаві бійці з досвідом «професійних» виступів, проте отримати його набагато складніше, ніж здається на перший погляд. Спортсменам часто не вистачає ресурсів і можливостей показати себе в справі. Саме для вирішення цієї проблеми в 2014 році і була створена «Студентська ліга ММА».

Змагання можуть вразити не тільки новачка в цьому виді спорту, а й досвідченого глядача. Для глядачів такі турніри можуть бути навіть цікавіше, ніж бої закоренілих професіоналів. Тільки уявіть двох молодих і спраглих перемог спортсменів, які усвідомлюють, що цей бій — єдина можливість вибитися в вищу лігу. Студентський спорт на Заході вже давно перетворився з «містечкових» змагань в справжній прибутковий бізнес. І на даний момент є всі передумови, щоб він став таким і в Україні.