Нервы

Нервы

17 листопада 2019 року в STEREO PLAZA відбудеться великий сольний концерт рок-гурту НЕРВЫ.

Наприкінці лютого НЕРВЫ випустили новий альбом під назвою «Слэм и депрессия». Реліз став шостою за рахунком студійною роботою музикантів, у яку увійшли одинадцять пісень в електричному звучанні, дві з яких — «Так как надо» і «Магнитные бури» гурт раніше вже презентував на концертах.

«„Слэм и депрессия“ — це колаборація минулого з майбутнім. Це і нові треки, і старі, але у свіжій музичній обробці, — розповідає вокаліст гурту НЕРВЫ Женя Мільковський. — Ми виконаємо ідеальну программу, напрацьовану безкінечними турами, оберемо найкраще і найактуальніше. Цей концерт стане проривом! Ми сподіваємося на підтримку наших слухачів, яким, як і нам, небайдужа доля живої музики в нашій країні. Зробимо крок у майбутнє рок-музики прямо зараз!».

17 листопада в STEREO PLAZA на вас чекає велика тригодинна програма, у яку увійдуть як старі перевірені хіти, — «Кофе — мой друг», «Вороны», «Батареи», «Самый дорогой человек», так і нові пісні з альбому «Слэм и депрессия».

НЕРВЫ активно і затребувано гастролюють містами СНД та Європи. Лише за 2018 рік музиканти відіграли біля 100 сольних концертов. Окрім цього, команда не припиняє випускати сингли, знімати кліпи та створювати нову музику, знаходячись на хвилі популярності вже 9 років.
Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт групи Нервы. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві без комісії і сервісного збору. Купити квиток онлайн на нашому сайті