Karna

Karna

Після бурхливого фестивального сезону, де група вже встигли «охрестити» як «шіKARNA» засновники жанру «hutsul metal» відправляються у всеукраїнський тур, щоб донести кожному потужну енергетику Карпат. Тому назва туру # гуцулметалвкожнухату говорить сама за себе.

Група «KARNA» — це культове явище в українській музиці, якому вже понад 20 років. Зараз група переживає нову хвилю популярності. Причиною цього є феноменальний успіх кліпу «Party на Прикарпатті», також встигли відзначити як кращий відеокліп 2017 по версії «Best Metal Act», і не менш успішний реліз альбому «Гуцулметал» який став фундаментом для однойменного музичного напрямку.

Крім автентичних Прикарпаття фарб в музиці, яскравою рисою нового жанру став концертний винахід групи KARNA під назвою «Метал-Аркан», який поєднує традиційний карпатський танець — «Аркан» з елементами світової рок-культури: slam, circle pit.

Люди різного віку поспішають на виступи одного з найстаріших українських екстремальних груп. Тому полювання на квитки починається задовго до запланованого концерту. Придбайте квитки і будьте впевнені, що зустріч з Karna не пройде повз вас!


Bilethouse.com - Афіша Київ. Karna. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Квиток онлайн