Мужики не танцюють стриптиз

Вони: офіцер спецназу, бандит, музикант і збанкрутілийбізнесмен. Кожен з них гіднийкращого, але життя склалося так, як склалося.У кожного своя доля, своя трагедія. У них немає роботи, немає грошей.

Єдинаїхнадія - елітнечоловіче стриптиз-шоу, в яке ще треба потрапити. Ніхто з них раніше нічимподібним не займався, їм страшно і смішноодночасно, але цеїхнійостанній шанс - отриматиможливістьзароблятихорошігроші, а заразом довести оточенню і самим собі, що нічогонеможливогонемає, головне - сильно захотіти!

Поки четверо закомплексованихмужиків, навчатьсябільш менш правильно рухатися і при цьомускидатиодяг, зал задихнеться від сміху.

Сидячи в залі для глядачів, ми сміємося і щиропереживаємо за наших героїв, і з кожною хвилиноюстаємо все ближче і ближче до розв'язкиподій. Фіналцієїнезвичайноїісторії - феєричне шоу, що несе заряд емоцій, загостренняпристрастей і божевільну любов до неї, до жінки, а жінцідужекорисно вдосталь, до сліз, до кольокпосміятися. Навіть, напевно, корисніше, ніж подивитися на голого мужика.