Боинг-Боинг

вистава «Боїнг-Боїнг». Це вистава, яку свого часу відвідала навіть королева Англії Єлизавета II. Сталося це в далекому 1962 році.

Одна з найпопулярніших п'єс французького драматурга і театрального режисера Марка Камолетті перевірена роками. Перший показ вистави «Боїнг-Боїнг» на сцені одного з найбільших паризьких театрів «Comedie Caumartin» відбувся в 1960 році. З того часу протягом сорока чотирьох років п'єсу практично безперервно показували в різних театрах Парижа і Франції.

Що вже говорити про кількість акторів, котрі зіграли у цій виставі. Наприклад, актриса Крістіан Мюллер грала у виставі «Боїнг-Боїнг»цілих вісімнадцять років, за цей час, зігравши свою роль близько п'яти тисяч разів.

«Боїнг-Боїнг» з успіхом був поставлений приблизно 18 тисяч разів в більш ніж шістдесяти країнах світу. Приголомшлива статистика, чи не так? Власне, через неймовірну частоту показу цієї вистави п'єса «Боїнг-Боїнг» увійшла до «Книги рекордів Гіннесса» в 1991 році.

Головний герой п'єси – молодий француз-серцеїд закрутив роман одночасно з трьома чарівними дамами-стюардесами з різних авіарейсів. Оскільки літають жінки в різний час і в різних напрямках, то спритний ловелас підлаштовує своє життя під графік своїх коханих. У зв'язку з цим у нього виникають досить смішні і кумедні непорозуміння...

Класик французького театру Камолетті віртуозно обігрує комічні ситуації, які відбуваються з головним героєм вистави «Боїнг-Боїнг».

Не пропустіть виставу «Боїнг-Боїнг» – одну з найпопулярніших і найвідоміших вистав в усьому світі. Оцініть і Ви цей геніальний твір, який не залишає байдужим не одне покоління глядачів.