Hans Peter Salentin / Laura & Kristina Marti

13 травня в Національному палаці мистецтв «Україна» в Малому залі відбудеться унікальний концерт нового міжнародного джазового проекту Hans Peter Salentin / Laura & Kristina Marti (Germany- Ukraine). Відомі джазові співачки Лаура і Крістіна Марті представлять спільну програму авторської музики із відомим музикантом з Німеччини — джазовим виконавцем Хансом Петером Салентина. Написані для проекту авторські композиції Салентина, сестер Марти і піаністки колективу Наталії Лебедєвої будуть виконані вперше. Робота міжнародної групи музикантів вийшла настільки натхненною, що музиканти планують записати спільний альбом.
Hans Peter Salentin — trumpet
Laura Marti — vocal
Kristina Marti — vocal
Nataliya Lebedeva — keyboard
Igor Zakus — bass
Roman Yakovchuk — drumsHans Peter Salentin — відомий німецький трубач, має яскравий унікальним звуком, працює в різних джазових стилях. Пише музику до кіно, для струнного квартету та інших проектів. Записав понад 20 авторських альбомів. Також працює, як продюсер (Lounge Music), випустив більше 12 релізів. Hans Peter Salentin грав з такими зірками, як James Carter, Chick Corea, Bob Mintzer, Simon Phillips, Brandford Marsalis, Jeff Hamilton, John Scofield і багатьма іншими. Hans Peter Salentin більше 20 років викладає в університеті в Вюрцбурзі (Німеччина), професор по класу джазової труби, комбо і біг-бенду.

Laura & Kristina Marti — відомі українські джазові співачки (родом з Вірменії), композитори, автори віршів, учасниці провідних джазових проектів України. Більше 5 років викладають в Школі джазового та естрадного мистецтва в Києві. Laura & Kristina Marti виступали на таких фестивалях, як: Alfa Jazz Fest, Za-Jazz Fest, Jazz Bez (Польща-Україна), Jazz Koktebel, Che Jazz Open, Mek Azg, Mek Mshakujt (Вірменія) і ін. Записали і випустили два альбому на основі вірменської музики «Krunk» і «Chanapar».